ריצוף חניה

מחפשים ריצוף חניה איכותי? רק דרך חברת המרצפים

אם יש לכם חניה פרטית, בוודאי שתרצו לרצף אותה על מנת שתיראה נהדר ותשתלב בצורה הרמונית עם שאר סביבת הבית. חברת המרצפים מציעה לכם מגוון רחב של סוגי ריצוף שמתאימים בין היתר גם לחניות. דרכנו תוכלו ליישם ריצוף חניה איכותי, כזה שעומד בכל הדרישות הפונקציונאליות והעיצובית הנדרשות.

מדוע כדאי לכם לרכוש ריצוף חניה דרך חברת המרצפים?

בין אם מדובר בחניה פרטית מקורה ובין אם לא, ריצוף החניה שתיבחרו חייב להיות בעל תכונות עמידות כנגד פגעי הטבע, כזה שלא מתעוות בחום הקיץ, לא נסדק בימות החורף ולא מגיב לגשם ולחות. כאשר אתם רוכשים ריצוף חניה דרך חברת המרצפים, זה בדיוק מה שתקבלו. מעבר לזאת, אנו מסוגלים לספק לכם אריחי ריצוף שיעמדו בעוד מספר תכונות נדרשות:

  • עמידות משקלית – כך שהריצוף יחזיק מעמד ולא ישבר, גם כאשר חונה על גביו הרכב הכבד ביותר.
  • מניעת החלקה – כך שהרכב לא יחליק על גבי הריצוף וניתן יהיה לחנות בצורה בטוחה. הדבר מתאפשר באמצעות יישום של אריחי אנטי-סליפ.
  • יכולות ניקוי – כל רכב מטפטף שמן, גריז ונוזלים אחרים בעלי יכולת הכתמה. אנו נספק לכם אריחי ריצוף שלא יקבלו את הכתמים לתוכם, כך שהלכלוך יהיה קל להסרה.
  • עמידות מראה – כך שהרכב לא ישפשף את הריצוף בעת נסיעתו. לשם כך יש ליישם רק ריצוף בעל עמידות גבוהה מפני שחיקה.

עוד תכונה חשובה היא גמישות עיצובית. בסופו של דבר, כמו כל סוג אחר של ריצוף, גם ריצוף חניה אמור לשדרג את החלל מבחינה עיצובית, ובחברת המרצפים תוכלו להשיג זאת באמצעות סוגי אריחים מגוונים.

סוגי הריצופים שתוכלו לרכוש מחברת המרצפים

בחברת המרצפים תוכלו למצוא מספר סוגי ריצוף שמתאימים לחניות, להלן המומלצים שבהם:

  • גרניט פורצלן – מוביל את הרשימה בגאון עם כל התכונות שצוינו לעיל, לרבות עיצובים מרשימים כגון דמוי פרקט במגוון צבעים.
  • אבן טבעית – אופציה שמקנה לחניה נופך עיצובי כפרי ומיוחד.
  • בטון מוחלק – זהו ריצוף חזק ועמיד לאורך זמן.
  • גרנוליט – חלוקי נחל שמודבקים יחדיו באופן חזק במיוחד. ריצוף זה מונע החלקה ועמיד לאורך זמן גם בתנאי חוץ קשים.

 

בחברת המרצפים ישמחו לתת לכם ייעוץ מקדים באשר לבחירת סוג הריצוף המתאים ביותר לחניה שלכם. מומחי החברה יאפיינו בדקדקנות את צרכיכם ורצונותיכם העיצוביים והפונקציונאליים, כמו גם את התקציב שברשותכם, ובהתאם לזאת ימליצו לכם על ריצוף חניה איכותי שישרת אתכם שנים רבות. המקצוענים של חברת המרצפים ישמחו לעזור לכם גם בבחירת ריצוף שישדרג את שאר סביבת המגורים שלכם, החל מהגינה והכניסה לבית ועד לחדרי הבית הפנימיים.

 

הינכם מוזמנים לגלוש באתר שלנו ולהתרשם ממגוון סוגי הריצוף שאנו מציעים לכם.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם