ריצוף חוץ

מעוניינים לשדרג את חוץ הבית? אתם צריכים ריצוף חצר איכותי

עד לפני עשור ומעלה, נפוץ היה לראות בחצרות הבתים, גינות ירק ומדשאות, אך ככל שהזמן עבר, מיעוט הגשמים כמו גם הוצאות ההשקיה והגינון, היטו את הכף לטובת הריצוף. זוהי השקעה שמשתלמת בטווח הזמן הארוך, כל עוד בוחרים לבצע אותה דרך חברת ריצוף איכותית. חברת המרצפים היא בדיוק חברה שכזאת ונחשבת לבחירה המומלצת ביותר כאשר מחפשים ריצוף חצר איכותי שיחזיק לאורך שנים רבות. להלן נגיעה ממה שאנו מסוגלים להציע לכם.

אילו סוגי ריצוף מתאימים לחצרות?

ישנם מספר סוגי חומרים שבהם ניתן להשתמש בתור ריצוף חצר, את כולם תמצאו אצל חברת המרצפים באיכות מעולה. תוכלו לבחור באבנים משתלבות, בטון מוחלק, גרנוליט ועוד, אך גולת הכותרת של התחום היא אריחים מאבנים טבעיות או גרניט פורצלן. אבנים טבעיות הינן בעלות עיצוב מיוחד, הן אינן מחליקות ונחשבות לבחירה יוקרתית מאוד. גרניט פורצלן הוא האריח הנפוץ ביותר לצרכי ריצוף חצר ולמעשה גם לפנים הבית, כאשר ניתן לקבלו במספר רב של עיצובים (לרבות דמוי עץ). הוא חזק ועמיד ביותר ומגיע גם בגימור אנטי סליפ. ניתן לקבלו גם באריחים גדולים, שמקנים יתרון בחצרות בכך שהם לא שוקעים ויכולים לשמש גם בתור ריצוף לחנייה. בנוסף, אין שום צורך בתחזוקה עם אריחי גרניט פורצלן, שגם עמידים בפני הכתמה.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

כיצד תדעו באיזה ריצוף חצר לבחור?

מאחר וחצר הבית נמצאת כל העת תחת תנאי אקלים קשים, במיוחד במזג האוויר הישראלי, ריצוף חצר צריך להיות עמיד בפני מפגעים אלו, להיות חזק כך שלא יישבר כתוצאה מנפילת חפצים כבדים על גביו וכזה שיחזיק מעמד שנים רבות. בהתאם לזאת, ישנם מספר שיקולים שיש לקחת בחשבון בבחירה של ריצוף, כשבחברת המרצפים מודעים לכולם ועל כן מסוגלים להתאים לכל לקוח את ריצוף החצר המתאים לו ביותר. להלן השיקולים השונים:

  • קלות התקנה – ישנם סוגי ריצוף שמחייבים עבודת הכנה מסובכת לפני ההתקנה. פעולה זו מייקרת את העלויות בצורה שאינה תמיד מוצדקת.
  • מניעת החלקה – מרצפות שבאות במגע עם מים עשויות להיות מאוד מחליקות. בחברת המרצפים תוכלו למצוא אריחי אנטי סליפ אשר מונעים החלקה ופציעות מיותרות.
  • תחזוקה – חשוב לבחור בריצוף שאותו אין צורך לתחזק, לצבוע או לשייף, מלבד שטיפה במים.
  • עיצוב – בסופו של דבר, החצר מהווה את מבואות הכניסה לבית ולכן יש לוודא כי הריצוף מעצב אותה בצורה הנדרשת מבחינתכם.

במידה והחצר משמשת גם כחנייה, יש לוודא כי מדובר באריחים חזקים עוד יותר, בעלי דרגת שחיקה גבוהה ועמידות בפני חומרים מכתימים כגון שמן וגריז.

חברת המרצפים – המומחים בהתקנת ריצוף לחצר

חשיבות גדולה יש לייחס גם למקצועיות ההתקנה של ריצוף חצר, מאחר ואי דיוקים, היעדר שימוש בדבקים מתאימים לסוג הריצוף ויישום לקוי, עשויים לגרום להתפתחות בעיות לאורך הזמן ולחייב אתכם בביצוע תיקונים, תחזוקה והחלפה של האריחים. בחברת המרצפים תמצאו את אנשי המקצוע המומחים ביותר, כך שכל תהליך ההתקנה יבוצע על הצד הטוב ביותר. מוזמנים לגלוש באתר שלנו ולהתרשם ממגוון סוגי הריצוף שאנו מציעים לכם.