שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
אריחי גרניט פורצלן

אריחי גרניט פורצלן – המדריך שאתם מחפשים

כל מה שחשוב לדעת על אריחי גרניט פורצלן

בתחום הריצוף ניתן למצוא אפשרויות רבות שמתאימות לכל צורך – הן לצרכי ריצוף פנים הבית והן למחוצה לו. אחת האפשרויות היותר מבוקשות ושמתאימה לשני המישורים, היא של אריחי גרניט פורצלן. אריחים אלו הפכו במרוצת השנים לשם נרדף לאיכות והם מציעים מגוון רחב של יתרונות שמייד גם אתם תכירו.

ריצוף גרניט פורצלן – עיצוב וחוזק באריח אחד

היתרון המרכזי ביותר של אריחי גרניט פורצלן הוא היכולת להשיגם בכל צבע וסגנון עיצובי שתרצו. אריחים אלו עשויים למעשה מקרמיקה שמיוצרת תוך כדי שריפתה בתנור בטמפרטורה מבוקרת. בתהליך הייצור מוחדרים לאריחים שרפים ופיגמנטים שונים על מנת להקנות להם את הצבע והגוון הרצויים, ותהליך השריפה אף גורם לכך שהאריחים אינם צפויים להתיישן או להיפגע לאורך השנים. האפשרות לייצר את האריחים הללו בצבעים מגוונים, מתבטאת גם ביכולת לייצר אריחים דמויי פרקט, מה שיאפשר לכם להשיג את מראה העץ המבוקש אך עם תכונות החוזק והעמידות של הגרניט פורצלן. פשוט מושלם!

גימורים מיוחדים בהתאמה אישית

למרות שמדובר באריחים מאוד חזקים, עדיין ניתן, רגע לפני תום תהליך הייצור שלהם, להכניס בהם שינויים נדרשים ולבצע גימורים לטובת השגת התאמה אישית טובה יותר ללקוח. למשל, תוכלו לבחור מבין אריחי גרניט פורצלן שמגיעים בגימורים הבאים:

  • מט – אריחים אלו אינם מחזירים אור ופחות חושפים כתמים על גביהם.
  • מבריק – אריחים אלו כוללים יישום גלזורה, שאמנם פוגעת מעט בחוזק שלהם אך תורמת למראה זוהר ומבריק וגם מגנה מפני מים וכתמים. אך יש לזכור כי ככל שהריצוף מבריק יותר, כך הוא גם יותר מחליק ויש לקחת זאת בחשבון בבחירת האריחים לחדרים רטובים כגון חדר המקלחת והמטבח ואף חדרי הילדים.
  • לפאטו – אריחים מבריקים למחצה, שמצד אחד מעניקים מראה זוהר ומאידך, תורמים את ה- מט שלהם מבחינת המראה והחספוס. הם אידיאליים בתור מרצפות פנים לסלונים וחדרי שינה ומאפשרים להשיג מראה מודרני יוקרתי.

אריחי גרניט פורצלן – גם לצרכי ריצוף חוץ

לא כל אריחי הריצוף מתאימים לצרכי ריצוף חוץ, אך אריחי הגרניט פורצלן דווקא כן. הדבר מאפשר ליצור הרמוניה עיצובית מושלמת בין ריצוף פנים הבית לריצוף החוץ, מה שקשה להשיג עם סוגי אריחים אחרים. יש לציין כי במקרה של ריצוף חוץ חשוב לבחור באריחים מסוג "אנטיסליפ" אשר הינם מונעי החלקה או בכאלה מסוג "פול-בודי" אשר נחשבים לחזקים במיוחד. אריחים אלו אומנם יעלו לכם יותר, אך בהחלט שווים את ההשקעה בשל העמידות הרבה יותר שלהם כנגד תנאי מזג האוויר שמחוץ לבית.

בשורה התחתונה, כל עוד תתקשרו עם ספק איכותי של אריחים אשר גם יודע לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר, אריחי גרניט פורצלן הם הבחירה הטובה ביותר עבורכם, כזו שתשיג לכם עיצוב נהדר ועמידות מקסימאלית לאורך השנים.

 

מאמרים נוספים: