שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
רצף מומלץ

כיצד לזהות רצף מומלץ?

מחפשים רצף מומלץ? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם בכך

השקעתם את מיטב כספכם ברכישת אריחים לריצוף הבית, הקדשתם מחשבה לגבי העיצוב שלהם ואילו סוגים מתאימים לכל אחד מחדרי הבית. האם תהיו מעוניינים שהשקעה זו תרד לטמיון? בוודאי שלא, אך זה מה שעשוי לקרות במידה ולא תתקשרו עם רצף איכותי ומקצועי דיו, שכן רמת ההתקנה קובעת את תקינות האריחים והרצפה לאורך זמן. אז כיצד מוצאים רצף מומלץ שכדאי להתקשר עימו? הישארו עימנו ומייד תבינו.

 

מהי החשיבות שבהתקשרות עם רצף מקצועי ומומלץ?

כאשר בוחרים רצף אין מקום לטעויות שכן עבודה חובבנית עשויה לגרום להתפתחות שברים וסדקים באריחים שרכשתם, התרוממות או שקיעה של אריחים זמן לא רב לאחר התקנתם, חדירת מים מתחת לאריחים וכמו כן, שיפועים שאינם מיטביים בהתקנת האריחים בחדרים רלבנטיים כגון המקלחת, המרפסת וחדרי השירות. לכן כל כך חשוב לבצע סקר שוק מעמיק ולהכיר מספר דגשים חשובים שיאפשרו לכם לזהות רצף מומלץ שכדאי להתקשר עימו.

 

העדיפו רצף שעובד עם ספק האריחים שלכם

אחת מהגישות היותר מוצלחות בחיפושים אחר רצף מומלץ היא לברר מול ספק האריחים שלכם לגבי איש המקצוע איתו הוא נוהג לעבוד. ככל שתקפידו להתקשר עם ספק גדול ומוכר יותר בתחום, כך תהיו בטוחים שהרצף שעובד מולו הינו מקצוען אמיתי. גם אם בכל זאת תצוץ בעיה או תלונה, תמיד תוכלו לפנות אל הספק ולממש את האחריות שניתנה לכם על האריחים ועל ההתקנה ותוכלו להיות רגועים מכל הבחינות. הבחירה ברצף מקצועי שכזה אף תאפשר לכם להתייעץ עימו לגבי היתרונות והחסרונות של האריחים ולקבל מידע לגבי כיצד לתחזק ולנקות אותם בצורה נכונה.

 

חפשו באתרי מידרג

עוד אפשרות מומלצת היא לחפש רצף דרך אתרי מידרג. אתרים אלו מכילים מידע חשוב על כל איש מקצוע שקיים בשוק כך שתוכלו לבחור מביניהם ביתר קלות על ידי קריאת ביקורות של לקוחות קודמים. הקריטריונים שצריכים לעניין אתכם כוללים מקצועיות, מחיר, זמינות ויחס ללקוחות.  אם מצאתם רצף שלא במסגרת אחד האתרים הללו והייתם מרוצים ממנו, תוכלו גם אתם לשתף את הביקורת שלכם ולתרום לאנשים אחרים.

זיהוי רצף מומלץ – דגשים נוספים שיעזרו לכם

ישנן גם מספר נקודות אזהרה שאמורות לעזור לכם להבדיל בין רצף מומלץ באמת לכזה שעדיף לוותר על שירותיו:

  • הצעת מחיר זולה מדי – שימו לב לממוצע ההצעות הכספיות שהינכם מקבלים והישמרו מפני הצעות מחיר נמוכות מידי, שכן הניסיון לחסוך עלול לעלות לכם ביוקר. במרבית המקרים מדובר ברצפים שאינם מקצועיים דיו. וודאו לעומק גם מה כוללת בדיוק הצעת המחיר על מנת שלא להיות מופתעים בסוף התהליך. בררו האם התקנת הריצוף כוללת בתוכה גם את גימור הרובה ושאלו האם מדובר ברובה אפוקסית איכותית או רובה רגילה. בנוסף חשוב לדעת כי רצף מקצועי ואמין אמור לבצע את הפירוק של המרצפות הקיימות בעלויות שלא עולות על 120 שקלים למטר, כולל פינוי.
  • חוסר ידע – שאלו את הרצף המיועד כמה שיותר שאלות רלוונטיות בשיחת הטלפון ובדקו האם הוא מפגין היעדר ידע לגבי יישום הריצוף שבחרתם או מעדיף להתעלם מהוראות היצרן (למשל, משיב בחיוב על הדבקת קרמיקה או טרצו על גבי מרצפות קיימות).

 

הקפידו על כל אלה בבחירת הרצף שלכם ותזכו בתמורה מלאה לכסף שלכם.  מוזמנים להתקשר אל המרצפים או להשאיר הודעה בטפוס יצירת קשר ונחזור אליכם עם פרטים ומידע והצעת מחיר הוגנת.

מאמרים נוספים: