שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
ריצוף מחיר

ריצוף מחיר הסוגים השונים

בחירת ריצוף מחיר כל אחד מהסוגים הקיימים

כאשר מעוניינים לרצף את פנים או חוץ הבית, חשוב להיות מודעים לכל האפשרויות הקיימות מבחינת סוגי אריחים, כמו גם לטווחי המחירים שלהם. כמו שתבינו מייד, לכל סוג של ריצוף מחיר שונה לגמרי, ורק בחברה איכותית דוגמת חברת המרצפים ידעו להתאים לכם אותו במדוייק מבחינת צרכים ותקציב.

סוגי ריצוף שתמצאו אצל חברת המרצפים

ישנם מספר סוגי ריצוף שנחשבים למאוד מבוקשים בישראל, את כולם תוכלו למצוא אצל חברת המרצפים ולהלן סקירה שלהם על פי מאפיינים וטווחי מחירים ממוצעים:

 

  • ריצוף גרניט פורצלן – נחשב לסוג הריצוף הפופולארי ביותר בישראל נכון לשנת 2021. ניתן לקבל אותו בגימורים שונים, לרבות אנטי סליפ, שמאפשר ליישם אותו גם מחוץ לבית ובחדרי רחצה. אריחי הגרניט פורצלן נחשבים לחזקים ביותר, עם דרגת שחיקה גבוהה ומגוון עיצובים רחב ביותר, לרבות דמוי פרקט. עבור סוג זה של ריצוף מחיר של כ- 100 שקלים למטר הוא דבר הגיוני כשמדובר באריחים קטנים (30X30) בעיצובים פשוטים, כשניתן למצוא גם אריחים גדולים יותר (80X80) בעיצובים יוקרתיים במחירים של החל -500 שקלים למטר.

 

  • ריצוף קרמיקה – אילו הם אריחים סינתטיים מאוד מבוקשים לצרכי ריצוף, בשל מגוון העיצובים הרב שניתן לבחור ממנו. הם מתאימים גם לחדרי רחצה וריצוף חוץ, אך יש לקחת בחשבון שלאחר מספר שנים יכול להיווצר מצב בו יש להחליפם, מאחר ושריטות וכתמים נראים עליהם באופן בולט. המחיר שלהם מאוד נוח – החל מ-250 שקלים למטר עבור אריחים גדולים ואיכותיים.

 

  • ריצוף מאבנים טבעיות – בקטגוריה זו ניתן למצוא אריחים שעשויים ממגוון רחב ביותר של סוגי אבנים, דוגמת אבן חברון, אבן שיש, צפחה, גרניט ועוד. לא משנה באיזו אבן תבחרו, העיצוב שלה יהיה מיוחד. יש לציין כי ריצוף מאבן טבעית אינו מתאים בדרך כלל לשימוש בחוץ הבית, אלא אם בוחרים מראש באריחים שעברו תהליכים שונים של מריחת שכבת הגנה מפני חדירות נוזלים וכמו כן חיספוס באמצעות התזת חול למניעת החלקה. עבור סוג זה של ריצוף מחיר ממוצע הוא החל מ-100 שקלים למטר (אבן גיר, גרניט) ועד יותר מ- 500 מטר לאריחים איכותיים משיש.

 

  • ריצוף טרצו – סוג זה של ריצוף עשוי מאריחים סינתטיים שמיוצרים מבטון שמעורבב עם חצץ, אבנים צבעוניות ופיגמנטים שונים. זהו אריח זול אבל חזק, שמתאים בעיקר לפנים הבית ופחות לצרכי ריצוף חוץ. האריחים עצמם מגיעים בגדלים קטנים יחסית והמחיר שלהם הינו החל מ-30 שקלים למטר.

מחפשים ריצוף? מחיר נוח תמצאו רק אצל חברת המרצפים

בחברת המרצפים מציעים לכם עבור כל סוג של ריצוף, מחיר נוח ושפוי ללא תחרות שאף כולל התקנה, והתוצאות בשטח מדברות בעד עצמן. אינספור לקוחות מרוצים יכולים להעיד על המקצועיות שלנו לאורך השנים, וכעת הגיע גם הזמן שלכם ליהנות ממגוון האריחים האיכותי שלנו.

 

 

מאמרים נוספים: