שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
מרצפות בבית

3 דגשים לניקוי מרצפות בבית

איך לנקות מרצפות בבית במהירות ובקלות

רגע לפני שאתם מסתייעים בחברת ניקיון מקצועית לניקוי מרצפות בבית, יהיה חשוב קודם לבדוק אם יש ביכולתכם לבצע את הניקוי לבד. מעבר לכך שתוכלו לחסוך ככה לא מעט כסף, תקבלו גם את תחושת הסיפוק שבעבודת הכפיים. שמעו לנו, אל תזלזלו בתחושת הסיפוק שמתקבלת אחרי עבודת ניקוי מרצפות מאומצת.

אישה חכמה ומשוררת גדולה בשם מאיה אנג'לו אמרה פעם: "שום דבר לא יעבוד אם אתה לא תעבוד". ואם אתם מתכוונים לנקות את המרצפות בבית, חשוב לעבוד בצורה הנכונה. ניקוי לא נכון של מרצפות יכול להוביל, לא פעם, לנזקים ושריטות, חריצים במרצפות, אפילו שברים במרצפות ועוד. אם כך, לפני שנדבר על ניקוי מרצפות בצורה נכונה, אולי יהיה קל יותר קודם להתחיל עם מה שלא מומלץ לעשות.

כיצד לא מומלץ לנקות מרצפות בבית?

אם מדברים על דרכים לא מומלצות לניקוי מרצפות, מדברים על ניקוי בעזרת מטאטא רטוב. בעוד שחלק מהאנשים מבינים שהשיטה הכי מומלצת היא פוליש וניקיון למרצפת, אחרים ינסו להרטיב מטאטא ולהבריש אתו את המרצפות. התוצאה? אם המטאטא הוא מטאטא בעל שערות קשיחות, התוצאה תהיה כנראה שריטות על המרצפות שלכם.

דבר נוסף שחשוב לדעת, ישנן מרצפות מסוימות שמצריכות שיטות ניקוי מאוד ספציפיות ועדינות. למשל, גרניט ופורצלן. מרצפות אלו מצריכות פוליש מאוד מקצועי ועדין, מאחר שהן נחשבות חומר גלם עדין ובעל פוטנציאל לנזקים.

כדאי להשתמש במכונות ניקוי ומכונות קיטור?

דגש חשוב הוא, נושא מכונות הקיטור ומכונות הניקוי המקצועיות. חלק מהמרצפות לא אמורות להיחשף לחום אשר נפלט ממכונות קיטור, ככה שחשוב לבדוק זאת מראש. אם תזמינו חברת פוליש וניקיון מרצפות, אנשי המקצוע יוכלו להגיד לכם באיזה סוג מרצפות מדובר. כמו כן, אנשי הניקוי יוכלו להתאים את שיטת הניקוי הנכונה למרצפות שלכם.

ישנן מכונות ניקוי שעובדות בצורה של התזת חומרי ניקוי, התזת מים ושאיבה חזרה של כל הנוזלים האלו. מכונות הניקוי האלו לעיתים עובדות בלחץ מים מאוד גבוה, ככה שחשוב לבדוק אם המרצפות שלכם מסוגלות לעמוד בלחץ המים הזה.

כמה לשלם על פוליש וניקוי מרצפות?

אם החלטתם לבסוף להסתייע בחברת ניקיון מקצועית, בהחלט גם זה אפשרי. מחיר פוליש וניקיון מרצפות בדרך כלל נקבע לפי מ"ר. המחיר נע בין טווחים של שקלים בודדים למ"ר, כך שלא מדובר בשירות מאוד יקר. המלצה שלנו, תמיד יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות פוליש וניקוי מרצפות.

אם אתם רוצים לדייק את השירות שאתם מקבלים, יהיה מומלץ גם לחפש אחר מחירונים מומלצים לצרכן באינטרנט. במחירוני הניקוי שיש באינטרנט בלא מעט אתרים, תוכלו למצוא את המחירים הממוצעים לשירותי פוליש וניקיון מרצפות.
במידה ואתם צריכים לנקות את המרצפות בבית, התקשרו אלינו ונעזור לכם לבחור את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר לניקוי ריצוף הבית שלכם.

מאמרים נוספים: