שתף את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
פתרונות ריצוף

המדריך למציאת חברה איכותית שתספק לכם פתרונות ריצוף

מחפשים פתרונות ריצוף? כך תדעו לזהות חברה מומלצת בתחום

החלפת ריצוף היא פעולה שאנו אמורים לבצע אחת לשנים רבות ולכן ישנה חשיבות רבה בבחירת חברה שתספק עבורנו את האריחים הכי איכותיים שיש. נשאלת השאלה כיצד ניתן לזהות חברה מובילה בתחום הריצוף, כזו שניתן לרכוש ממנה פתרונות ריצוף ללא חשש ולהיות בטוחים שהם יחזיקו לתקופת זמן כמה שיותר ארוכה. בשורות הקרובות נסקור עבורכם את הקריטריונים שרק חברה מומלצת אכן תעמוד בהם.

 

מדוע חשוב להתקשר עם חברה איכותית בתחום הריצוף?

בדיוק כמו שלא הייתם מתקשרים עם חברת הדברה, חברת גיזום עצים או כל חברה מקצועית אחרת מבלי שבדקתם עליה את הרקע ואת חוות הדעת, כך גם לגבי חברה שמתעסקת בתחום הריצוף. במידה ולא תקפידו על כך, אתם מסתכנים ברכישת חתול בשק. ומה יכול לקרות?

  • תקבלו אריחים שאינם איכותיים דיו, כאלה שנשרטים ונסדקים בקלות ומשנים את צבעם תוך פרק זמן קצר ביותר.
  • חוסר מקצועיות של החברה עלול לגרום לכם לבחור באריחים שלא באמת מתאימים לתפקוד הרצוי מהם בשטח (למשל, אריחים מחליקים לחדר הרחצה או למרפסת, אריחים שאינם עמידים לתנאי חוץ בגינה וכו').
  • חוסר ההתאמה עלול להתבטא גם בכל הקשור להרמוניה של האריחים עם שאר העיצוב של הבית.
  • חברה שאינה מקצועית דיו אף עלולה לבצע התקנה רשלנית של הריצוף, שתבוא לידי ביטוי באריחים מתרוממים, שוקעים, מתנדנדים וכאלו שאינם מספקים את השיפועים הנדרשים להעברת המים לנקודות הניקוז.

מגוון רחב של פתרונות ריצוף בהתאמה מלאה לרצונות ולצרכים

ישנן חברות רבות בתחום הריצוף בישראל, אך רק חברה איכותית באמת תציע לכם את מגוון פתרונות הריצוף הגדול ביותר, כך שתוכלו להגשים כל חלום עיצובי ולשלב אותו היטב עם הצרכים הפונקציונאליים שלכם. בין סוגי הריצופים המובילים שתמצאו אצל חברה מובילה ניתן לציין בעיקר אריחי גרניט פורצלן, אריחי קרמיקה, אריחי שיש, אריחי אבן טבעית, אריחי פסיפס ואפילו אריחי טרצו קלאסיים שמגיעים בימינו גם בעיצובים חדשים ומודרניים יותר. כל אחד מסוגי האריחים הללו יוכל להגיע אליכם בשלל אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית מבחינת הצורה וכך גם מבחינת הגודל שלהם, שיכול להיות מסופק לא בהכרח במידות הסטנדרטיות.

עוד דרך לזהות חברה מקצועית בתחום פתרונות הריצוף היא היכולת שלה לתת לכם ייעוץ כך שתבחרו רק בסוג האריחים שבאמת מתאים לצרכים ולתנאים של החדר שבו יותקן הריצוף. למשל, פתרונות ריצוף מתקדמים יכולים להיות אריחי אנטי-סליפ לחדרי רחצה ומרפסות חוץ, אריחים שאינם מתלכלכים בקלות למטבח, אריחים מבריקים לסלון, אריחים דמויי פרקט או דק לגינה, אריחים חזקים מאוד לחנייה וכו'. חברה ברמה גבוהה גם תדאג להגיע אליכם לשטח על מנת לבחון איזו שיטת התקנה הכי מתאימה וזאת בהתאם למצב הנוכחי של הרצפה שלכם, בין אם מדובר בהתקנה מלאה (למשל, בעת בניית בית חדש) ובין אם כאשר תרצו לבצע שיפוץ ולברר האם ניתן לבצע את ההתקנה על גבי אריחים קיימים ולקצר את התהליך.

 

אתר מקצועי, פרויקטים קודמים, המלצות ואחריות ארוכה

בנוסף, העדיפו חברת ריצוף עם אתר מקצועי שמפרט לגבי פרויקטים שביצעה בעבר, עם תמונות ברורות שמעידות על איכות העבודה. אל תהססו גם לבקש את מספרי הטלפונים של  לקוחות עבר על מנת לשמוע ממקור ראשון את חוות הדעת שלהם וחפשו גם המלצות נוספות ברחבי הרשת. אתר של חברה מובילה גם יתעדכן כל העת במקורות מידע לגבי סוגי הריצופים השונים, תוך פירוט היתרונות של כל סוג אריח ספציפי שהחברה מציעה. וכמובן, חברה רצינית תמיד תדאג לספק לכם תעודת אחריות ארוכת טווח על החומרים וההתקנה, מה שאמור לתת לכם ביטחון ושקט נפשי רב.

מאמרים נוספים: